Про нас

Компанія "Меденицькі джерела" працює на ринку з 2016 року та пропонує завжди якісну, чисту та "живу" воду. З червня 2020 року компанія запустила доставку бутильованої води (18.9 л) додому чи офісу у зручний для Вас час.

 

Пити “живу” воду, яка має природну мінералізацію та жодних консервантів, дуже й дуже корисно. Адже, вода — джерело нашої енергії та життєвих сил, міцного здоров’я і вроди. Вона дозволяє «тримати себе в тонусі», сприяє правильному обміну речовин, наповнює організм багатьма корисними мікроелементами.

Де взяти таку воду? 

«Меденицькі джерела» є справжньою знахідкою для людей, які дбають про своє здоров’я та хочуть вживати корисну «живу» воду.

Адже, цю питну воду видобувають з надр землі в екологічно чистому районі Прикарпаття, смт. Меденичі, зі свердловини №1. У цій воді немає хлору, гербіцидів, залишків нафтопродуктів чи інших шкідливих речовин. 

Ця вода є справді корисною та «живою». Тож, ви можете без жодних сумнівів використовувати її для приготування їжі, напоїв чи споживати у «чистому вигляді».

До того ж, ми працюємо не тільки з роздрібними покупцями ,але й пропонуємо вигідні умови компаніям, готелям та офісам. Ми швидко та в необхідній кількості привеземо воду.

 

Меденицька - чиста, якісна, “жива”!

Спробуй і ти, черпай сили з водою від рідної землі!

Натисніть щоб замовити воду

Усі права захищені!
Вода Меденицька на розлив © 2020